Polecamy

Szkoła Misyjna Kairos

Całe Pismo natchnione przez Boga jest pożyteczne do nauki, do przekonywania, do poprawy, do karcenia w sprawiedliwości, aby człowiek Boga był w pełni gotowy, wyposażony do każdego dobrego czynu (2Tm 3:16-17).

Kursy Biblijne
“Droga do Emmaus”

Kurs oparty jest na historii Ewangelii według Łukasza rozdział 24. Krótko po swoim zmartwychwstaniu Pan Jezus spotyka dwóch uczniów na drodze do Emmaus. Po odkryciu prawdy o Panu Jezusie, oczy uczniów się otworzyły. Wierzymy, że kiedy rozpoczniesz własną podróż Drogą do Emmaus – twoje oczy również szeroko się otworzą, a serce napełni prawdziwą nadzieją. Po więcej szczegółów sięgnij na naszą stronę tutaj.

Berea

Pismo Święte jest niczym życiodajna studnia. Kto umie z niej naczerpać, zaspokoi najgłębsze pragnienie. Pomagamy więc ludziom wierzącym w coraz głębszym studiowaniu Słowa Bożego pod kątem praktycznego zastosowania. Wykłady: raz w miesiącu w sobotę w godz. 10:00 – 14:00.

Nadzieja
w czasie zarazy

Kanał, na którym Czesław Bassara dzieli się inspirującymi nagraniami video. Tutaj znajdziesz zachętę do Słowa Bożego. Bóg nadal przemawia przez Biblię! To w niej znajdziesz odpowiedź na twoje najważniejsze pytania. Jakie znaczenie ma moje życie? Czego Bóg oczekuje ode mnie? Jak żyć?