Polecamy

Dla dzieci:
Klub Odkrywcy

Zapraszamy cię do wirtualnego świata, w którym możesz dowiedzieć się więcej o Jezusie, Jego miłości do ciebie i w tym samym czasie dobrze się bawić! Tutaj w Klubie Odkrywcy będziesz mógł przechodzić przez biblijne przygody, oglądać filmy i grać w ekscytujące gry! Spotkasz Przewodników Szlaku, którzy są przeszkoleni, sprawdzeni dorośli, którzy odpowiedzą na twoje pytania i będą się modlić za ciebie. Zapraszamy tutaj!

Internet: Interaktywne
kursy Odkrycia

Niezwykle inspirująca, internetowa podróż po Ewangelii Jana i innych intrygujących fragmentach Pisma Świętego. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś doświadczenia z Biblią lub dopiero startujesz, seria „Odkrycia” będzie dla Ciebie idealną pomocą! Szczególnie chcemy pomóc tym, którzy w obecnym zamęcie życia pragną oprzeć się na pewnym fundamencie i rozpocząć proces przemiany, który nadaje prawdziwy sens życiu. Sięgnij po więcej!

Kursy Biblijne
“Droga do Emmaus”

Kurs oparty jest na historii Ewangelii według Łukasza rozdział 24. Krótko po swoim zmartwychwstaniu Pan Jezus spotyka dwóch uczniów na drodze do Emmaus. Po odkryciu prawdy o Panu Jezusie, oczy uczniów się otworzyły. Wierzymy, że kiedy rozpoczniesz własną podróż Drogą do Emmaus – twoje oczy również szeroko się otworzą, a serce napełni prawdziwą nadzieją. Po więcej szczegółów sięgnij na naszą stronę tutaj.

Społeczność
Ewangelizacji dzieci

Nasza wizja i cel to, aby każde dziecko chociaż raz w życiu mogło usłyszeć żywą Ewangelię! Wierzymy, że szkolenie i wyposażanie pracowników pomoże usłyszeć Dobrą Nowinę jeszcze większej liczbie polskich dzieci. Chętnie służymy pomocą, wieloletnim doświadczeniem i materiałami.

Nadzieja
w czasie zarazy

Kanał, na którym Czesław Bassara dzieli się inspirującymi nagraniami video. Tutaj znajdziesz zachętę do Słowa Bożego. Bóg nadal przemawia przez Biblię! To w niej znajdziesz odpowiedź na twoje najważniejsze pytania. Jakie znaczenie ma moje życie? Czego Bóg oczekuje ode mnie? Jak żyć?

Międzynarodowa służba
Nauczania Biblii

Działamy w ramach organizacji Child Evangelism Fellowship – CEF. Celem jest wyjście naprzeciw potrzebom personelu CEF na całym świecie poprzez służbę nauczania Biblii. Strona ta jest także błogosławieństwem dla tych, którzy poważnie traktują Biblię jako Słowo Boże.

Berea

Pismo Święte jest niczym życiodajna studnia. Kto umie z niej naczerpać, zaspokoi najgłębsze pragnienie. Pomagamy więc ludziom wierzącym w coraz głębszym studiowaniu Słowa Bożego pod kątem praktycznego zastosowania. Wykłady: raz w miesiącu w sobotę w godz. 10:00 – 14:00.

Liga Biblijna

Organizacja misyjna, która przygotowuje wierzących do umiejscawiania Słowa Bożego w rękach ludzi, aby poprzez poznawanie Słowa zostali przyprowadzeni do społeczności z Chrystusem i Jego Kościołem. Szkoli i wyposaża misjonarzy, a także prowadzi kursy biblijne „Odkrycia” w Internecie.

Open Doors

Chrześcijańska organizacja pomocowa służąca na rzecz prześladowanych chrześcijan w około 60 krajach. Szkoli liderów chrześcijańskich, dostarcza Biblie i literaturę chrześcijańską. Wspiera rodziny zamordowanych chrześcijan. Nawołuje do modlitwy i pomocy prześladowanym chrześcijanom.