Polecamy

Społeczność Ewangelizacji Dzieci

Nasza wizja i cel to, aby każde dziecko chociaż raz w życiu mogło usłyszeć żywą Ewangelię! Wierzymy, że szkolenie i wyposażanie pracowników pomoże usłyszeć Dobrą Nowinę jeszcze większej liczbie polskich dzieci. Chętnie służymy pomocą, wieloletnim doświadczeniem i materiałami.

Wystawa Biblii

Autorski, profesjonalny projekt w którym prelegenci pasjonaci przenoszą zwiedzających do zamierzchłych czasów, a na realnych eksponatach przedstawiają wyjątkowość Pisma Świętego i niesamowicie burzliwą drogę, jaką przebyło, by w obecnej formie trafić na nasze domowe półki. Wyjątkowe przeżycie!

Berea

Pismo Święte jest niczym życiodajna studnia. Kto umie z niej naczerpać, zaspokoi najgłębsze pragnienie. Pomagamy więc ludziom wierzącym w coraz głębszym studiowaniu Słowa Bożego pod kątem praktycznego zastosowania. Wykłady: raz w miesiącu w sobotę w godz. 10:00 - 14:00.

Open Doors

Ponad 200 milionów chrześcijan doświadcza prześladowań z powodu swojej wiary. Wielu z nich nie może się spotykać, są aresztowani, poddawani torturom, a nawet zabijani. Już dzisiaj dołącz do grona tych, którzy modlą się za nich i mogą im pomóc poprzez Open Doors.

Międzynarodowa Służba Nauczania Biblii

Działamy w ramach organizacji Child Evangelism Fellowship (CEF). Celem jest wyjście naprzeciw potrzebom personelu CEF na całym świecie poprzez służbę nauczania Biblii. Strona ta jest także błogosławieństwem dla tych, którzy poważnie traktują Biblię jako Słowo Boże.

Liga Biblijna

Ponadwyznaniowa organizacja misyjna, która poprzez szkolenia umiejscawia Słowo Boże w rękach potrzebujących ludzi, aby dzięki temu, pobudzeni przez Ducha Świętego, zostali przyprowadzeni do społeczności z Chrystusem i Jego Kościołem. Rekrutuje i szkoli misjonarzy, prowadzi interaktywne kursy biblijne w Internecie.